obrazek

SKUPIMYTO.PL - Z NAMI NIE STRACISZ!| TELEFON: 793 632 630 ( PON-PT: 8:00 - 22:00 )

FAQ

Oferujemy 3 metody:

  • Nasz kurier - Odbierze od Ciebie paczkę w Ekspresowym dla Ciebie terminie.
  • Punkt Inpost paczkomaty - Otrzymasz od nas specjalny list przewozowy odpowiedni do twojego rozmiaru paczki . Wysyłka na nasz koszt.
  • Wysyłka Na koszt klienta tna adres Skupimyto.pl. podany w informacji email tuż po złożeniu sprzedaży.

Nasz kurier odbierze od Ciebie Sprzęt w przeciągu 2 dni roboczych. Najczęściej już na drugi dzień po złożeniu propozycji sp

Nie akceptujemy żadnych urządzeń nieznanego pochodzenia, urządzeń kradzionych, zablokowanych jak i zbanowanych. Twoje dane mogą zostać przekazane organom ścigania a Twoje urządzenie nie zostanie odesłane do Ciebie, może zostać użyte przez organy ścigania w celu oskarżenia.

Pierwszy krok to - bezpieczenstwo. Pamiętaj, że paczka często przebywa długą drogę zanim dotrze do naszego sklepu , jest przeładowywana z samochodu na kolejny samochod kilkanaście razy przed dostawą. Do bezpiecznego pakowania swojego urządzenia użyj najlepiej folii bąbelkowej, styropianu oraz innych materiałów, które pomogą zabezpieczyć urządzenie przed przypadkowym uszkodzeniem .

W 90% paczki docierają do nas w przeciągu 2 dni roboczych od daty odebrania paczki od Ciebie.

Wysyłka bezpłatna. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone w przedziale kwotowym 1000zł/2000zł/5000zł.

Osoby posiadające konto w naszym sklepie są traktowane priorytetowo podczas sprzedaży i weryfikacji swojego urządzenia , dbamy o szczegóły ,każdy klient to dla nas kolejne wyzwanie.

Nie wiesz jak wycenić i skonfigurować swoją sprzedaż? Skorzystaj z instrukcji sprzedaży. Przejdź do zakładki "Indywidulana sprzedaz ", aby poznać Cene sprzedaży dla swojego przedmiotu.

Koszty przesyłki pokrywa firma Skupimyto.pl. Twoje urządzenie odbierze nasz kurier. Nie dotyczy opcji wysylka na swoj koszt .

W przypadku przedmiotu sprzedawanego na Skupimyto.pl. gwarantujemy szybką wypłatę kwoty podanej przy realizacji sprzedaży i wyświetlającej się w konfiguratorze.

Kwota może ulec zmianie jeżeli:

  • sprzedający nieprawidłowo ocenił stan swojego przedmiotu
  • przedmiot jest inny niż zaznaczył sprzedający.

Pieniądze zostaną wysłane zgodnie z preferowaną przez Ciebie opcją zapłaty. Zapłata realizowana jest w ciągu 48h od otrzymania przez nasz skup twojego urządzenia po pozytywnym przejściu weryfikacji zgodnym z konfiguratorem który wybrałeś.

Realizujemy szybko bezproblemowo tranzakcje , bez zbednego marnowania czasu na umawianie sie z marudzącymi klientami .

  • Urządzenia podróbki - nie skupujemy takich sprzetow
  • Urzadzenia kradzione - nie skupujemy takich sprzetow
  • Urzadzenia z niewiadomego pochodzenia - nie skupujemy takich sprzetow

Wycena jest ekspresowa najczesciej tego samego dnia .

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie zadzwoń do nas wybierając numer 796 771 716 lub skorzystaj z formularza kontaktowego klikając "Kontakt z nami".

Kontakt z nami
0